Profesjonalne strony internetowe

Nasza praca wymaga błyskotliwości, kreatywności, wszechstronności, emocji i umiejętności rozwiązania problemów, które w połączeniu z wiedzą, kompetencjami i zdolnością, prowadzą do ciągłej innowacji, aby projektować przyszłość.

DSI Design jest firmą usługową, która pracuje głównie w sektorze Web i zajmuje się tworzeniem stron internetowych i portali e-commerce, wykorzystując techniki Web Marketingu, pozycjonowaniem w wyszukiwarkach internetowych, tworzeniem i zarządzaniem kampaniami Google AdWords, grafiką reklamową i opracowywaniem nowych marek. Firma specjalizuje się również w rozwoju aplikacji internetowych oraz aplikacji mobilnych dla systemów iOS i Android dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Nasza firma prowadzi również prace w zakresie designu samochodowego, przemysłowego, architekturalnego i komunikacyjnego.

Różnorodność umiejętności i profesjonalizm personelu gwarantuje zdolność , wiedzę i zaufanie, a jednocześnie całkowitą wizję projektu i jego powiązań. Nasza rzeczywistość jest elastyczna, technologiczna, podatna na zmiany i nieustannie się rozwija.

DSI Design brała udział w tworzeniu projektów dla ważnych klientów krajowych i międzynarodowych, gwarantując stałą jakość produktu, która potwierdza kompletny zakres umiejętności, obejmujący różne dziedziny.

Firma opiera się na efektywnym wykorzystywaniu nowych technologii cyfrowych, rozwijając projekty w logice systemicznej. Punktem kluczowym tego nowego podejścia projektowego jest styl, analiza wykonalności, opracowanie i rozpoczęcie produkcji.

DSI Design to moda i dynamiczna firma, gdzie przeksztacimy Twj pomys na sukces.

Skontaktuj siĘ z nami bez zobowiĄzaŃ odnoŚnie darmowej wyceny!