Tworzenie Reklamy na Youtube

Dotrzyj do klientów wysyłając ogłoszenie w formie video do odpowiednich osób, w odpowiednim czasie. Każda działalność może mieć swoją publiczność na YouTube, a Ty możesz zaprezentować się w wyjątkowy sposób, w liczących się miejscach i momentach.

PŁaĆ tylko wtedy, gdy video jest ogdane

Za ogłoszenia video płacisz tylko wtedy, gdy Twoje ogłoszenie zostaje wyświetlone. Unikasz zatem strat, nie zwracając się do publiczności, która nie jest zainteresowana Twoją działalnością.

DogoŃ swojego idealnego klienta i pokaŹ twoje ogŁoszenia na rÓŹnych urzĄdzeniach

Zwróć uwagę odpowiednich osób, w zależności od tego kim są, gdzie się znajdują i jakie są ich zainteresowania, np. mężczyźni w Mediolanie w wieku od 18 do 34 lat lub kobiety, które kochają podróże.

Twoi klienci są w ciągłym ruchu. Niezależnie od używanego urządzenia, ogłoszenia video mogą do nich trafić poprzez smartphone, tablet lub komputer. 25% wszystkich wyświetleń na YouTube dokonywanych jest poprzez urządzenia przenośne.

Bezpłatne narzędzie na portalu YouTube o nazwie Analytics pomoże Ci sprawdzić kto ogląda Twoje ogłoszenie i w jaki sposób odbiorca na nie reaguje.

Stw�rz dalszĄ twojĄ dziaŁalnoŚĆ

Twoje ogłoszenia mogą prowadzić do przesyłania video innym użytkownikom, do nowych rejestracji, a także stwarzać nowe możliwości komunikowania z klientami.

Google youtube jest populaną wyszukiwarką. Kampania Google YouTube może być porównana z reklamą telewizyjną. Kampania Google YouTube przygotowana przez DSI Design agencja interaktywna jest narzędziem marketingowym. Gorzów Wlkp. to nasza siedziba. Ogromny zasięg reklamy youtube pozwala na dotarcie do wielu użytkowników.

Tworzenie reklamy w serwisie google to dynamiczna kampania, forma reklamy. Gorzów szansą na sukces, najlepsza kampania na google, kampania o dużym zasięgu. Tworzenie promocji, reklamy powierz profesjonalistą. Gorzów- tworzenie kampanii google Twoich potrzeb. DSI Design- skuteczne tworzenie i prowadzenie reklam wideo. Gorzów szansą na sukces, skuteczna kampania.

Skontaktuj siĘ z nami bez zobowiĄzaŃ odnoŚnie darmowej wyceny!