Reklama Google Adwords

Teraz możesz skierować Twoją reklamę do użytkowników, którzy korzystają z Google. Nawet jeśli Twoje ogłoszenia są już wyświetlane wśród wyników wyszukiwania Google, AdWords może pozwolić Ci na dotarcie do nowej grupy odbiorców poprzez Google i naszą sieć reklamową.

DSI Design pomaga swoim klientom osiĄgnĄĆ sukces w sieci!

Przedstawiamy krótki opis systemu reklamowego skazanego na sukces.

  • Dzięki programowi on line w Google, masz możliwość dotarcia do nowych klientów i zwiększenia obszaru interesów.
  • Wybierz gdzie chcesz umieścić Twoje ogłoszenia, określ dostępny budżet i oceń trafność Twoich ogłoszeń.
  • Nie istnieją stałe minimalne koszty. Możesz przerwać lub zatrzymać reklamę w każdym momencie.
Zdobądź klientów w momencie, gdy wyszukują oni określone słowa lub zdania (tzw. słowa-klucze) lub kiedy są w trakcie przeglądania stron internetowych związanych tematycznie z Twoją działalnością. Twoje ogłoszenia mogą być wyświetlane w Google i na jego stronach partnerskich. Za ofertę opartą na opłacie za kliknięcie płacisz tylko wtedy, gdy użytkownik kliknie na Twoje ogłoszenie.

Dotrzyj do uŻytkowników dokŁadnie w tym momencie, w którym szukajĄ tego, co chcesz im zaoferowaĆ

  • Twoje ogłoszenie jest wyświetlane użytkownikom, którzy szukają tego rodzaju produktu lub usługi, które oferujesz. Z tego powodu jest bardzo prawdopodobne, że zwrócą się właśnie do Ciebie.
  • Możesz wybrać gdzie Twoje ogłoszenie ma zostać opublikowane, np. na których stronach internetowych, w jakich strefach geograficznych (kraj, miasto, a nawet dzielnica).
  • Sama sieć Display w Google dociera do 80% użytkowników internetu w Stanach Zjednoczonych.
  • Za ofertę opartą na opłacie za kliknięcie, płacisz tylko wtedy, gdy użytkownik kliknie na Twoje ogłoszenie, a nie kiedy zostanie ono opublikowane. Dostępne są różne oferty do wyboru.
  • Możesz określić sumę, jaką chcesz przeznaczyć miesięcznie i nigdy nie zostaniesz obciążony kosztami wyższymi niż te, które zostały ustalone.

PokaŻmy to na przykŁadzie

Wyobraźmy sobie, że zarządzasz sklepem, który oferuje elementy elektryczne w okolicach Warszawy. Ustaw ogłoszenie tak, że zostanie ono wyświetlane użytkownikom zamieszkałym wyłącznie w tych okolicach. Kiedy użytkownik zamieszkujący lub odwiedzający tę strefę wpisze w wyszukiwarkę Google "elementy elektryczne w okolicach Warszawy", wyświetlone zostanie Twoje ogłoszenie, dzięki któremu będzie mógł się z Tobą skontaktować i dowiedzieć się więcej o Twojej działalności handlowej.

Obiektywny bezstronny cel rezultat

Kampanie Google Adwords są skuteczne. Wyświetlają się w Google jak reklama. Kampania adwords to narzędzie wzmacniające efekt pozycjonowania. Nasza agencja interaktywna zapewnia dobre przygotowanie i optymalizację, która sprawi że kampania adwords będzie skuteczna. Reklama google daje natychmiastowe efekty.

Kampania powinna być prowadzona przez specjalistów, by reklama dotarła do nowych Klientów. Gorzów- kampania adwords w serwisie google, która przynosi efekty. Gorzów szansą dla Twojego biznesu. Zleć zadanie ekspertom aby kampania czy też reklama była efektywna. Gorzów Wlkp. to nasza siedziba. Prowadzona przez nas kampania Cię nie zawiedzie. Gorzów tu jesteśmy.

Skontaktuj siĘ z nami bez zobowiĄzaŃ odnoŚnie darmowej wyceny!